Titles you rated
KOKUHORated ★ 4.0
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
CoralineRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
A Star Is BornRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
AnnaRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
DuneRated ★ 4.5
La La LandRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Nowhere SpecialRated ★ 5.0
Spider-ManRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.5