Movies
Ratings
569
MonsterRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 3.5
SoulRated ★ 5.0
AladdinRated ★ 3.5
Inside meRated ★ 2.0
Honest CandidateRated ★ 3.0
CruellaRated ★ 4.5
ExitRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
The Old GuardRated ★ 4.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.0
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 4.0
BombshellRated ★ 3.0
MinariRated ★ 4.0
CallRated ★ 2.5
DownsizingRated ★ 4.5
Space SweepersRated ★ 4.5
The Ugly TruthRated ★ 3.5
Relative HappinessRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 4.0