Series
Ratings
17
Slam DunkRated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Producing NobutaRated ★ 4.5
HeroesRated ★ 3.0
HeroesRated ★ 5.0- 안도로이드 ~ A.I. 노우즈 러브 ? ~Rated ★ 4.0
Strawberry NightRated ★ 3.0
Legal High SPRated ★ 4.0- HERORated ★ 4.0
- Legal High SP 2Rated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 5.0
HERORated ★ 5.0
Legal HighRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Nodame CantabileRated ★ 4.0- The Lost RoomRated ★ 5.0
God's Gift - 14 DaysRated ★ 4.0