Movies
Ratings
338
Gladiator IIRated ★ 2.5
Concrete UtopiaRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 4.5
Cyrano AgencyRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 2.5
A Cinderella StoryRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
The French DispatchRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Lizzie McGuire MovieRated ★ 3.5
Dream UpRated ★ 4.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.0
FinchRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 3.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.0