Titles you rated
Zootopia 2Rated ★ 4.0
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
The Fall 4K re-mastered versionRated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 3.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5- Red NailsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The First Slam DunkRated ★ 4.0
WickedRated ★ 5.0
VictoryRated ★ 3.5
FarinelliRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Mozart's SisterRated ★ 2.5
The Taste of ThingsRated ★ 2.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0