Movies
Ratings
55
Love UntangledRated ★ 2.0
MaterialistsRated ★ 4.0
Viva La VidaRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 2.5
Perfect DaysRated ★ 4.5- PilotRated ★ 2.5
Trigger WarningRated ★ 1.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 3.5
Seishun18x2 Kimi eto Tsuzuku MichiRated ★ 1.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
DamselRated ★ 1.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
My Name is Loh KiwanRated ★ 0.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
MaborosiRated ★ 4.5
Still WalkingRated ★ 4.5
After the StormRated ★ 4.0
BrokerRated ★ 2.5