Titles you rated
TempestRated ★ 2.5
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.5
My Troublesome StarRated ★ 2.0
AemaRated ★ 0.5
Head Over HeelsRated ★ 2.5
Law and The CityRated ★ 1.5- The First Night With the DukeRated ★ 1.5
- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Crushology 101Rated ★ 1.0
Haunted PalaceRated ★ 3.0- More Beautiful Than HeavenRated ★ 0.5
Resident PlaybookRated ★ 0.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
Melo MovieRated ★ 2.5
My DearestRated ★ 4.5- DoubtRated ★ 4.0
- The Scandal of ChunhwaRated ★ 1.5
The Tale of Mrs. OkRated ★ 4.0- Love Your EnemyRated ★ 2.5