Movies
Ratings
27
Last MileRated ★ 5.0
Kuroko no Basket: Last GameRated ★ 5.0
A Spoiling RainRated ★ 0.5
HomunculusRated ★ 1.0
NaokoRated ★ 2.0
Ajin: Demi-HumanRated ★ 4.0- A Hard DayRated ★ 3.0
Let's Go Karaoke!Rated ★ 5.0
Yakuza and The FamilyRated ★ 5.0
The Legacy of Dr. Death: Black FileRated ★ 3.5
The Back of ShadowRated ★ 3.5
Closed WardRated ★ 3.5
The Promised LandRated ★ 1.5
MUKOKURated ★ 1.0- Yamikin Ushijima Kun the FinalRated ★ 1.5
- Ushijima the Loan Shark Part 3Rated ★ 2.0
Twisted JusticeRated ★ 5.0
RageRated ★ 4.5
A Bride for Rip Van WinkleRated ★ 4.0
Piece of CakeRated ★ 1.5