Series
Ratings
15- Me wo tojite giragiraRated ★ 4.5
Love Deeply!Rated ★ 2.0
Yu Yu HakushoRated ★ 3.5
Old RookieRated ★ 2.5
The JournalistRated ★ 5.0
AvalancheRated ★ 4.5
MIU404Rated ★ 5.0
Dr. STORKS Season 2Rated ★ 4.5- Ushijima the Loan Shark Season 3Rated ★ 2.5
Dr. STORKSRated ★ 5.0
Matrimonial Chaos Special 2014Rated ★ 0.5
Ushijima the Loan Shark Season 2Rated ★ 5.0
S: The Last PolicemanRated ★ 1.5
Matrimonial ChaosRated ★ 4.5- 클레오파트라인 여자들Rated ★ 1.5