Series
Ratings
94
Family PlanRated ★ 3.0
Shop of the LampRated ★ 3.0- Umino HajimariRated ★ 2.0
Baby ReindeerRated ★ 4.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 4.5
The Locked Room MurdersRated ★ 1.5
Our BluesRated ★ 2.0
The Good Bad MotherRated ★ 4.0
Mob Psycho 100Rated ★ 5.0
Do You Like Brahms?Rated ★ 1.5
Strangers From HellRated ★ 1.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
Sex EducationRated ★ 3.0
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Good DoctorRated ★ 2.5
Overprotected KahokoRated ★ 2.5
13 Reasons Why Season 1Rated ★ 2.5
Kiss that KillsRated ★ 2.0
Testimony of NRated ★ 2.0