Titles you rated
Gangs of New YorkRated ★ 3.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
ReplicasRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
BedevilledRated ★ 3.0
Cult of ChuckyRated ★ 3.5
Truth or DareRated ★ 0.5
The King of PigsRated ★ 2.0
The UnforgivenRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 0.5
Dead EndRated ★ 0.5
SkewRated ★ 0.5
Vanilla SkyRated ★ 3.5
ChooseRated ★ 0.5
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 3.0
RentRated ★ 4.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.5
The Thirteenth FloorRated ★ 3.5