Movies
Ratings
901
Million Dollar BabyRated ★ 3.5
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.5
Infernal Affairs IIRated ★ 3.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
Nymphomaniac: Vol. IIRated ★ 3.0
ZombielandRated ★ 4.0- ザ・タイタニックRated ★ 4.5
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 2.5
BladeRated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 2.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Wonderful NightmareRated ★ 3.0
Ocean's ThirteenRated ★ 2.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 2.0
The Girl Next DoorRated ★ 4.0
Clown of a SalesmanRated ★ 1.5