Titles you rated
The Price of ConfessionRated ★ 4.0
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Crime Scene ZeroRated ★ 4.0
You and Everything ElseRated ★ 4.5
Resident PlaybookRated ★ 0.5
Squid Game Season 2Rated ★ 0.5
Lovely RunnerRated ★ 3.5
Pyramid GameRated ★ 3.5- Jiseon Cinema MindRated ★ 4.0
Next in Fashion Season 1Rated ★ 2.0
High CookieRated ★ 0.5
The World of the MarriedRated ★ 2.5
Crash Landing on YouRated ★ 2.0
Juvenile JusticeRated ★ 4.0
Grey's AnatomyRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 4.5
EliteRated ★ 2.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
YouRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0