Titles you rated
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
26 YearsRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
PompeiiRated ★ 3.0
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Transformers: Revenge of the FallenRated ★ 4.0
Blood RainRated ★ 4.0
Private EyeRated ★ 4.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 4.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The IslandRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
FriendRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0