Titles you rated
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 2.5
New WorldRated ★ 2.5
Attila MarcelRated ★ 4.5
The FounderRated ★ 4.0
Another EarthRated ★ 3.5
Toy Story 2Rated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 3.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5- Marrying the Mafia 4: Family OrdealRated ★ 1.5
Stuart LittleRated ★ 2.0
SullyRated ★ 4.0
Dutch KillsRated ★ 3.5- SawRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 2.5
Million Dollar BabyRated ★ 3.0
Batman: The Dark Knight Returns, Part 2Rated ★ 3.5
Batman: The Dark Knight Returns, Part 1Rated ★ 3.5
Ben-HurRated ★ 4.0