Titles you rated
CompanionRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
The Secret World of ArriettyRated ★ 4.0
Secret(working title)Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Hear Me: Our SummerRated ★ 3.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 3.0
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
The Beauty InsideRated ★ 3.5
Look BackRated ★ 4.5
Summer WarsRated ★ 4.5
Days of Being WildRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 5.0
Chungking ExpressRated ★ 4.0
Perfect BlueRated ★ 3.5
Love, RosieRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0