Series
Ratings
25
Culinary Class WarsRated ★ 4.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 4.5
Tokyo Ghoul:re 2nd SeasonRated ★ 3.0
IRISRated ★ 5.0
Arcane Season 1Rated ★ 5.0
Alice in BorderlandRated ★ 4.5
Parasyte: The GreyRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 5.0
Dream HighRated ★ 3.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
The King Dae JoyoungRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 5.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0