Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
SupermanRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
MoanaRated ★ 4.5
CruellaRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Escape from MogadishuRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 3.0
The CrucibleRated ★ 4.0