Titles you rated
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
Zootopia 2Rated ★ 5.0
The Electric StateRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
GreenlandRated ★ 3.5
Deadpool & WolverineRated ★ 3.5- PilotRated ★ 3.0
Moana 2Rated ★ 2.0
WickedRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
ExtinctionRated ★ 0.5
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
House on Haunted HillRated ★ 5.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 4.0
The MarvelsRated ★ 3.0
BarbieRated ★ 3.5
Spider-Man: Across the Spider-VerseRated ★ 4.0