Movies
Ratings
202
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
TangledRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 3.5
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
Green LanternRated ★ 0.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.0
The MatchRated ★ 4.0
CruellaRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
OrphanRated ★ 1.5
Fermat's RoomRated ★ 2.0
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
King KongRated ★ 2.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 0.5
John Wick: Chapter 2Rated ★ 2.5
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 2.0
John WickRated ★ 3.0