Titles you rated
HappinessRated ★ 3.0
Bridal MaskRated ★ 3.0
The Devil's PlanRated ★ 3.5
Haikyu!! To the TopRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5
Haikyu!!: Karasuno High School vs Shiratorizawa High SchoolRated ★ 4.0
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 4.0
Blue LockRated ★ 3.0
Haikyuu!!Rated ★ 4.0
Arcane Season 1Rated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 2.5
Mashle: The Divine Visionary Candidate Exam ArcRated ★ 2.5
HorimiyaRated ★ 3.0
MashleRated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 3.0
Solo Leveling Season 2 -Arise from the Shadow-Rated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 2.5
Solo LevelingRated ★ 3.5
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 3.0
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0