Titles you rated
NopeRated ★ 4.0
EternalsRated ★ 3.0
KingmakerRated ★ 3.0
MidsommarRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.5- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 3.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
DuneRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
HuntRated ★ 3.5
UsRated ★ 3.0
The MediumRated ★ 3.0