Titles you rated
Concerning My DaughterRated ★ 4.0
Super Star LeeHyoriRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 4.0- Common lifeRated ★ 2.0
IncoherenceRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5- KimchiRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5- Heavy SnowRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5- I'm Sorry I'm PatheticRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0- EunwooRated ★ 2.0
- Basil and DaisyRated ★ 2.5
- UnforgettableRated ★ 2.5
Kamome DinerRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
- Searching for BongRated ★ 3.5