Series
Ratings
40
SeoulmoonRated ★ 3.5
Love in Your BosomRated ★ 4.0- The Final MatchRated ★ 4.0
- Can't Take My Eyes Off YouRated ★ 4.0
- JealousyRated ★ 4.0
Surgeon Bong Dal HeeRated ★ 3.5- Star in My HeartRated ★ 4.0
PhoenixRated ★ 4.0- Three Guys and Three GirlsRated ★ 3.5
The Greatest LoveRated ★ 3.5
On AirRated ★ 3.0- The Knee-Drop GuruRated ★ 3.0
PianoRated ★ 3.0
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.5
Lovers in PragueRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 4.0