Titles you rated
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 3.0
A Chinese Ghost StoryRated ★ 3.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 3.0
The GrandmasterRated ★ 2.0
Rush Hour 2Rated ★ 3.0
The Bank JobRated ★ 2.0
The Big SwindleRated ★ 2.0
The God of CookeryRated ★ 3.0
The TransporterRated ★ 3.0
SwordsmanRated ★ 3.0
X-MenRated ★ 3.0
Rambo: First Blood Part IIRated ★ 3.0
Legend of the DragonRated ★ 3.0
Blade IIRated ★ 3.0
Rough CutRated ★ 3.0
101 DalmatiansRated ★ 3.0
ElysiumRated ★ 1.0
Game of DeathRated ★ 3.0
Winners & SinnersRated ★ 3.0
Under SiegeRated ★ 2.0