Movies
Ratings
193
The Old Man & the GunRated ★ 4.0
Borat: Cultural Learnings of America for Make Benefit Glorious Nation of KazakhstanRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 4.0
The VillainessRated ★ 3.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Boomerang FamilyRated ★ 3.5
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Hell or High WaterRated ★ 5.0
Letters from Iwo JimaRated ★ 4.0
The House of UsRated ★ 4.0
The ShamelessRated ★ 4.0
AmourRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
DetachmentRated ★ 4.0
The OutlawsRated ★ 3.5
DefaultRated ★ 3.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 4.0
Born to Be BlueRated ★ 4.0
I WishRated ★ 4.0