Titles you rated
MinionsRated ★ 3.0
PunchRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 3.0
Phineas and Ferb: The Fast and the PhineasRated ★ 4.0
Octonauts: Above & BeyondRated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 0.5
Innocent WitnessRated ★ 3.0
Tidal WaveRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
Inside the Mind of a CatRated ★ 4.0
Better DaysRated ★ 3.0
Time Still Turns the PagesRated ★ 2.5- HeroRated ★ 3.0
Citizen of a KindRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 0.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
MovingRated ★ 4.0
Attack on Titan: ChronicleRated ★ 3.0
Classical PeriodRated ★ 3.0
Attack on Titan: Crimson ArrowsRated ★ 4.0