Titles you rated
Robot DreamsRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.0- A Man Who Heals the CityRated ★ 3.5
Anatomy of a FallRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Hidden FaceRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
WickedRated ★ 4.0- PilotRated ★ 2.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
GattacaRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 3.5
Crush and BlushRated ★ 3.0
Miss GrannyRated ★ 3.5