Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Bullet Train ExplosionRated ★ 3.0
The MatchRated ★ 3.0
The Big ShortRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Gladiator IIRated ★ 3.0
Alien: RomulusRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.5
MonsterRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.5