Titles you rated
Ant-Man and the Wasp: QuantumaniaRated ★ 1.5
AladdinRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 1.0
GattacaRated ★ 3.5
Children of MenRated ★ 3.5
Hi, Dharma 2: Showdown In SeoulRated ★ 2.5
MoanaRated ★ 3.0
I Want to Eat Your PancreasRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 3.0
Fantastic FourRated ★ 2.5
FailanRated ★ 4.0
The Blind SideRated ★ 3.5
Rough PlayRated ★ 2.5
No MercyRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 2.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 2.5
ThorRated ★ 3.5
Fast & Furious Presents: Hobbs & ShawRated ★ 3.0