Titles you rated
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
House of CardsRated ★ 3.5
My MisterRated ★ 5.0
RomeRated ★ 2.5
One Punch ManRated ★ 3.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0- 원피스 4기Rated ★ 3.5
- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 2.5
Squad 38Rated ★ 3.5
Another Miss OhRated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 4.0
SignalRated ★ 4.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 0.5
Oh My VenusRated ★ 3.0
The Time We Were Not in LoveRated ★ 3.5
Reply 1988Rated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 4.0