Titles you rated
Queen MantisRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 5.0
TriggerRated ★ 3.0
Low LifeRated ★ 5.0- Unknown SeoulRated ★ 4.0
Squid Game Season 3Rated ★ 0.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Tastefully YoursRated ★ 4.0
The Devil's Plan 2Rated ★ 5.0
You Season 4Rated ★ 2.0
You Season 3Rated ★ 3.0
YouRated ★ 4.5
YouRated ★ 5.0
Resident PlaybookRated ★ 3.0
Hot SpotRated ★ 4.5
AdolescenceRated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0- 신들린 연애Rated ★ 3.5
The Game CaterersRated ★ 4.0
You Hee-yeol's SketchbookRated ★ 2.5