Movies
Ratings
360
The IslandRated ★ 2.0
MoanaRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Red Shoes And The Seven DwarfsRated ★ 0.5
AladdinRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 3.5
GhostbustersRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.5
VenomRated ★ 2.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.5
BraveRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 2.5
Pokemon Detective PikachuRated ★ 1.0
AladdinRated ★ 5.0
Avengers: EndgameRated ★ 4.5