Movies
Ratings
33
The Man from EarthRated ★ 5.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
MementoRated ★ 5.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0