Titles you rated
Lord of the FliesRated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 3.0
Dances with WolvesRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.0
Die Hard 2Rated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 3.0
Toy Story 2Rated ★ 4.0
Life of PiRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 3.0
August RushRated ★ 3.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.0
Superman ReturnsRated ★ 2.0
AVP: Alien vs. PredatorRated ★ 2.0
The Number 23Rated ★ 3.0
The Front LineRated ★ 3.0
Rocky BalboaRated ★ 3.0
Super Size MeRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 3.0