Movies
Ratings
261
Brother BearRated ★ 4.0
Space JamRated ★ 5.0
Red CliffRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
ElfRated ★ 5.0
AntzRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 3.0
The Road to El DoradoRated ★ 4.0
The InvasionRated ★ 3.0
A Christmas CarolRated ★ 3.0
Around the World in 80 DaysRated ★ 4.0
RobotsRated ★ 5.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
Monster HouseRated ★ 5.0
VolcanoRated ★ 4.0
The Iron GiantRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 4.0
Zathura: A Space AdventureRated ★ 2.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 2.0