Movies
Ratings
590
Joker: Folie À DeuxRated ★ 1.5
The Green KnightRated ★ 4.0
The RockRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
When Evil LurksRated ★ 3.5
The God of CookeryRated ★ 3.0
Groundhog DayRated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 4.0
Chungking ExpressRated ★ 3.5
ScreamRated ★ 4.0
Always - Sunset on Third StreetRated ★ 3.0
The Great War of ArchimedesRated ★ 3.0
SilenceRated ★ 4.0
The KillerRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Rules of the GameRated ★ 3.5
The Story of the Last ChrysanthemumRated ★ 4.0
Let the Right One InRated ★ 3.5