Titles you rated
Secret LevelRated ★ 3.5
Demon SlayerRated ★ 2.5
Snow White with the Red HairRated ★ 2.5- Psalms of Planets Eureka SevenRated ★ 0.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
NoragamiRated ★ 0.5
Bungo Stray Dogs Season 1Rated ★ 0.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
Peacemaker Season 1Rated ★ 3.0
Invincible Season 3Rated ★ 3.5
Invincible Season 2Rated ★ 3.0
Mobile Suit Gundam GQuuuuuuXRated ★ 2.5
A.D. Police FilesRated ★ 2.5
Arcane Season 1Rated ★ 2.5
Terminator ZeroRated ★ 1.0- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 0.5
JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0- Bleach: Thousand-Year Blood War - The SeparationRated ★ 2.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 3.0