Movies
Ratings
121
Moulin Rouge!Rated ★ 3.5
MaterialistsRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
- Omniscient ReaderRated ★ 3.0
Wall to WallRated ★ 1.5
SupermanRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 3.0
All We Imagine As LightRated ★ 3.5
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0
eXistenZRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
Waiting for the BarbariansRated ★ 3.5
ConclaveRated ★ 3.0
The BatmanRated ★ 3.5