Series
Ratings
52
L.U.C.A.: The BeginningRated ★ 2.0
Why Her?Rated ★ 3.0
Fate/stay nightRated ★ 4.0
Digimon Adventure 02Rated ★ 3.5
Digimon AdventureRated ★ 3.5
Digimon TamersRated ★ 3.0
All or Nothing: Tottenham HotspurRated ★ 2.0
Dragon BallRated ★ 3.5- ポケットモンスターRated ★ 3.5
Witch HuntRated ★ 3.5
Rustic PeriodRated ★ 3.0
Fanletter, PleaseRated ★ 2.5
Bossam: Steal the FateRated ★ 2.5
The VeilRated ★ 3.5
Beethoven VirusRated ★ 3.5
Jinny's KitchenRated ★ 3.0
Again My LifeRated ★ 3.0
The Ghost DoctorRated ★ 2.5
AgencyRated ★ 3.0
NavilleraRated ★ 3.0