Movies
Ratings
131
Ready or NotRated ★ 4.0- Love VillainRated ★ 3.0
VincentRated ★ 3.0
Snow White and the HuntsmanRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
PearlRated ★ 4.5
I, TonyaRated ★ 4.5
Concrete MarketRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 2.5
Jerry MaguireRated ★ 3.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.5
The SpongeBob SquarePants MovieRated ★ 2.0
ShrekRated ★ 1.5
Phantom ThreadRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 2.5
LucaRated ★ 1.5
Little WomenRated ★ 4.5