Series
Ratings
29- Squid Game: The Challenge Season 2Rated ★ 2.5
SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 1.0
Pokémon: Mewtwo ReturnsRated ★ 1.5
The Liar and His LoverRated ★ 4.0
Crime SceneRated ★ 3.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.0
Friends Season 1Rated ★ 4.0
SkinsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 4.5
Oh My GhostRated ★ 2.5- VictoriousRated ★ 3.5
VictoriousRated ★ 4.5
Ginny & Georgia Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 4.5
Daily Dose of SunshineRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 4.0
DexterRated ★ 3.5
Emily in ParisRated ★ 5.0