Titles you rated
Dear Evan HansenRated ★ 2.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 3.0- The rain comes soonRated ★ 1.5
Green BookRated ★ 3.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 2.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Nodame Cantabile: The Movie IIRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 2.0
VivariumRated ★ 3.0
MartyrsRated ★ 2.0
Battle RoyaleRated ★ 2.5- NisekoiRated ★ 2.0
WickedRated ★ 2.5
CopycatRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
The House That Jack BuiltRated ★ 1.5
Se7enRated ★ 4.0