Titles you rated
My Love Story With Yamada-kun at Lv999Rated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.0
Japan's Number One Jerk SalarymanRated ★ 2.5
Hidden LoveRated ★ 2.5
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.0
Itaewon ClassRated ★ 3.0
The HeirsRated ★ 3.5
Twinkling WatermelonRated ★ 4.0
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 3.5- Muchaburi!: Watashi ga Shachou ni NarunanteRated ★ 3.5
Captivated, by YouRated ★ 3.5
Culinary Class WarsRated ★ 3.5
A Condition Called LoveRated ★ 3.0
Fermat's CuisineRated ★ 3.0
My Dress-Up Darling Season 2Rated ★ 4.0
Heartstopper Season 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 3Rated ★ 4.0- Attack on Titan The Final Season Part 4Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 3.5