Titles you rated
Love in the Big CityRated ★ 3.5
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
HimizuRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
No Country for Old MenRated ★ 2.0
R-PointRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 2.0
Inside Out 2Rated ★ 4.0
Between the KneesRated ★ 2.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
A Single SparkRated ★ 2.5
The City of ViolenceRated ★ 2.5
BeatRated ★ 2.5
Declaration of FoolsRated ★ 4.0
The Road to the RacetrackRated ★ 3.0
The March of FoolsRated ★ 2.0- Heavenly Homecoming to StarsRated ★ 4.0