Movies
Ratings
97
WhiplashRated ★ 4.0
ChefRated ★ 5.0
Hello GhostRated ★ 5.0
Source CodeRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The HolidayRated ★ 5.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
Summer WarsRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 3.0
SpeedRated ★ 5.0
Karas: The ProphecyRated ★ 3.0
The MatrixRated ★ 3.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
God of GamblersRated ★ 2.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 3.0
Independence DayRated ★ 4.0
The Passion of the ChristRated ★ 1.0
Love 911Rated ★ 3.0