Titles you rated
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
RoundersRated ★ 4.0
Suspect XRated ★ 4.5
X-MenRated ★ 4.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 2.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Nowhere to HideRated ★ 4.0
Collage of Our LivesRated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
Kung Fu Cult MasterRated ★ 5.0
The SuspectRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
300: Rise of an EmpireRated ★ 3.0
Tabloid TruthRated ★ 3.0
Source CodeRated ★ 4.0
SwordfishRated ★ 5.0
RoboCopRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
Prison Break: The Final BreakRated ★ 3.0