Titles you rated
His and Her CircumstancesRated ★ 2.0
Devilman: CrybabyRated ★ 4.0- KakeguruiRated ★ 3.5
Good Day for Gag MangaRated ★ 4.0
Back Street Girls: Goku DollsRated ★ 2.0
Talentless NanaRated ★ 2.5
The Promised NeverlandRated ★ 4.0
Tokyo RevengersRated ★ 4.0
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5
Land of the LustrousRated ★ 3.0
Prison SchoolRated ★ 3.5
Good Day for Gag Manga PlusRated ★ 3.0- Sekko BoysRated ★ 3.0
- Ultra ManiacRated ★ 3.0
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 4.0- Freshly Baked!! Ja-panRated ★ 3.5
- AjinRated ★ 3.5
Elfen LiedRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.5
When They Cry: ReiRated ★ 4.5