Movies
Ratings
110
Portrait of a Lady on FireRated ★ 4.5
ArrivalRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Ford v FerrariRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
The Power of the DogRated ★ 3.5
Nobody KnowsRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Last SceneRated ★ 2.5- Teen Troubles In Dirty JerseyRated ★ 3.5
BabylonRated ★ 4.0
MotherRated ★ 4.5
The Edge of All We KnowRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
The HostRated ★ 4.0
ShopliftersRated ★ 4.5