Titles you rated
Extreme JobRated ★ 3.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Love+SlingRated ★ 2.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
BelieverRated ★ 2.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 4.0
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.5
SicarioRated ★ 3.5
Crying FistRated ★ 4.0
Tomb RaiderRated ★ 4.0
The MercilessRated ★ 3.5
The Foul KingRated ★ 3.0
Chronicle of a Blood MerchantRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.5
101 DalmatiansRated ★ 4.0